Flīsa jaka - Patriot Jacket Mk 2 - Hybrid Fleece - Olive Green L

81.00Cena bez piegādes izdevumiem
ID:6500
Kods:BL-PJ2-FH-02-B05
EAN:5902688070342
Grupa:ApģērbiVirsjakas
Ražotājs:Helikon-Tex
Pieejamiba:
2
Produkta apraksts

Jauna ikoniskās Helikon-Tex Patriot jakas versija - PATRIOT Mk2

Pēc daudziem gadiem labi zināmā Patriot Jacket iegūst jaunu versiju: modernu, gudrāku, ar labāku dizainu.  Patriot Jacket Mk2 ir izgatavota no jauna Hybrid Fleece materiāla (340 g/m2), kas samazina svaru un uzlabo elpojamību, vienlaikus saglabājot siltuma parametrus, kas līdzīgi pirmajai versijai. 

Hybrid Fleece materiālam ir divi dažādi slāņi. No ārpuses tas atgādina klasisku vilnu, bet iekšpusē tā ir režģa vilna, kas pazīstama no Alpha Hoodie un Alpha Tactical Jackets. Tas ir materiāls ar raksturīgu smalku struktūru, kas sastāv no biezākiem, paceltiem kvadrātveida gabaliem un plānākiem spraugām starp tām. Tas padara Patriot Mk2 vieglāku un elpojošāku, vienlaikus saglabājot siltumu. Ventilācijas atveres ar rāvējslēdzēju padusēs palīdz termoregulācijā.

Visas nepieciešamās lietas var ietilpt septiņās kabatās. Divas krūšu augstumā un divas jaunas kabatas zemāk, uz gurniem. Lietotājam ir lielāka brīvība, kārtojot lietas kabatās. Viņš var arī turēt rokas pēc iespējas ērtāk. Papildus divas kabatas uz pleciem un viena iekškabata.  Patriot Jackt Mk2 ir vairāk pielāgots ķermenim un neierobežo kustības. Papildu jauninājums ir ar lāzeru izgriezti āķa un cilpas paneļi uz pleciem ar pildspalvas slotiem.

Uzdot jautājumu
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu jautājums:
Produktu kategorijas
Rādīt visas kategorijas


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Preces saņēmšanai birojā atstāt tukšu

Grozs ir tukšs